Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz ve nasıl yapıyoruz

WhatsApp Image 2021-01-30 at 16.56.04 (4)

Evden Eve Nakliyat

Sizlere en doğru ve en iyi evden eve nakliyat hizmetini vermek için çabalamaktayız. Bütün çalışmalarımızı bu yönde geliştiriyor ve ilerletiyoruz. Tecrübemizle ön planda olduğumuz evden eve nakliyat hizmetimizden siz de yararlanabilirsiniz.

-
WhatsApp Image 2021-01-30 at 16.56.04 (3)

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat oldukça özen ve tecrübe gerektiren bir iştir. Doğru kullanıldığında hem eşyaların güvenliğini sağlayan hem de işte insan gücünü en aza indiren bir hizmettir. Sizlere asansörlü nakliyat hizmetini en iyi şekilde ve koşullarda sağlamaktayız.

-
WhatsApp Image 2021-01-30 at 16.53.16

Eşya sarma ve paketleme

Eşyaların sarılma ve paketleme işlemi nakliyat sürecinin en önemli parçasıdır. Eşyaların doğru sarılması ve paketlenmesi oluşabilecek çizilme veya kırılma durumlarını en aza indirir. Eşyalarınız böylece yeni evinize güvenle taşınmış olur. Eşyalarınızı nakliyat sürecinde en doğru şekilde paketliyoruz. Sizi çıkabilecek ekstra masraflardan korurken eşyalarınızı da güvence altına alıyoruz.

-

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat süreci bütün bu hizmetlerin arasında en zor olanıdır şüphesiz. Bu zorlu süreci atlatmanın en doğru yolu baştan sona doğru planlanmış bir yönetimdir. Doğru ekipmanlar kullanmaktan doğru çalışanlara sahip olmaya kadar bir çok kriter bu sürecin zorluğunu belirlemektedir. Elimizdeki tecrübeli elemanlarımızla ve son teknoloji araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

-

Bizimle İletişime Geçin